«МедПеревозка» - Транспортування та перевезення лежачих хворих та інвалідів в Запоріжжі та Україні

Приватна служба "МедПеревозка" рекомендує ознайомитись з основними правилами транспортування лежачих хворих в Запоріжжі та Україні

Як правильно перевозити лежачого хворого?

Догляд за хворими з серйозною патологією – це відповідальний крок, що вимагає величезного терпіння, певних знань, що стосуються надання простої медичної допомоги, догляду та правильного транспортування. В даний час перевезення людей з різними патологіями здійснюється за допомогою спеціалізованих приватних чи державних бригад медичної допомоги.

Приватна служба "МедПеревозка" рекомендує ознайомитись з основними правилами транспортування лежачих хворих в Запоріжжі та Україні, фото-1

Наші переваги

Приватна медична служба "МедПеревозка" організовує професійне транспортування пацієнта в Запоріжжі та області на ношах від ліжка до машини та від автомобіля до відділення стаціонару, надаємо комфортабельні машини "швидкої допомоги", оснащені всім необхідним для надання екстреної медичної допомоги, кваліфікований супровід медичними працівниками.

Якісні послуги, грамотний та спеціалізований медичний підхід при:

 • гострий інфаркт міокарда;
 • гостре порушення мозкового кровообігу (інсульт);
 • несвідомому стані;
 • різних шокових станах;
 • тяжких травмах хребта;
 • черепно-мозковій травмі;
 • вагітності та її патології;
 • гострої хірургічної та терапевтичної патології.
Приватна служба "МедПеревозка" рекомендує ознайомитись з основними правилами транспортування лежачих хворих в Запоріжжі та Україні, фото-2 Приватна служба "МедПеревозка" рекомендує ознайомитись з основними правилами транспортування лежачих хворих в Запоріжжі та Україні, фото-3 Приватна служба "МедПеревозка" рекомендує ознайомитись з основними правилами транспортування лежачих хворих в Запоріжжі та Україні, фото-4 Приватна служба "МедПеревозка" рекомендує ознайомитись з основними правилами транспортування лежачих хворих в Запоріжжі та Україні, фото-5 Приватна служба "МедПеревозка" рекомендує ознайомитись з основними правилами транспортування лежачих хворих в Запоріжжі та Україні, фото-6

Рекомендації від професіоналів з транспортування хворих у Запоріжжі та Україні

- Перед тим як проводити транспортування, необхідно звернутися до лікаря за консультацією, щоб він оцінив загальний стан пацієнта на даний момент, визначив режим та форму транспортування. Також лікар повинен призначити низку препаратів та вказати наявність спеціального обладнання, необхідного для комфортного та безпечного проведення транспортування.

- При замовленні бригади швидкої медичної допомоги родичам потрібно повідомити диспетчеру всі відомості про стан пацієнта, діагноз і рекомендації від лікаря, а також точну дату та час запланованого перевезення, маршрут та особливості розміщення пацієнта, під'їзд, поверх, наявність ліфта в будинку. Всі ці моменти можуть впливати на вартість послуг.

- Членам сім'ї потрібно дізнатися про час можливого очікування та розмір ручної поклажі, за які не стягуватиметься додаткова плата. Крім того, зібрати всі необхідні речі пацієнта:

 • особисті документи;
 • медичну картку;
 • результати медичних обстежень та лабораторних аналізів;
 • виписки.

Рекомендується не приймати їжу та воду за 30-45 хвилин до від'їзду, а також провести усі необхідні гігієнічні процедури. При недотриманні цих рекомендацій можлива поява нудоти та блювання у лежачого хворого.

Чому краще довірити транспортування професіоналам?

Довірити транспортування лежачого хворого в Запоріжжі та Україні, найкраще спеціалістам з компанії "МедПеревозка", оскільки це дозволить зменшити стрес родичів та полегшити стан хворого під час професійного перевезення. Досвідчені фахівці забезпечать людям з обмеженою рухливістю максимальний комфорт та безпеку.

Приватна служба "МедПеревозка" рекомендує ознайомитись з основними правилами транспортування лежачих хворих в Запоріжжі та Україні, фото-7 Приватна служба "МедПеревозка" рекомендує ознайомитись з основними правилами транспортування лежачих хворих в Запоріжжі та Україні, фото-8

Плюси приватної компанії з перевезення тяжких хворих:

 1. Пацієнт перевозиться у супроводі кваліфікованих спеціалістів (лікаря та одного медпрацівника), що дозволяє контролювати стан хворого та надати екстрену допомогу при необхідності.

 2. У машині є все необхідне для надання екстреної медичної допомоги: набір лікарських препаратів, витратні матеріали, спеціалізоване медичне обладнання, що дозволяє контролювати артеріальний тиск та життєво важливі функції організму.

 3. Можливість проведення серцево-легеневої реанімації або інгаляції пацієнтів у тяжкому стані, що здійснюється за допомогою мішків Амбу, портативних апаратів штучної вентиляції. Ними оснащені всі машини швидкої допомоги.

 4. Швидкість подачі машини та транспортування хворого. З моменту виклику до приїзду машини минає мінімальна кількість часу, що дає приватним компаніям з перевезення більшу перевагу над завантаженими державними службами.

 5. Допомога в оформленні пацієнта до спеціалізованого вузькопрофільного відділення або стаціонару.

Не варто перешкоджати роботі бригади при вірі у певні забобонні моменти. Адже в процесі транспортування пацієнта на ношах ножний кінець завжди повинен бути попереду («вперед ногами»), що обумовлено необхідністю знаходження голови пацієнта вище за рівень кінцівок, а також дозволяє уникнути небажаного травматизму при транспортуванні.

Замовити перевозку хворого в Запоріжжі на сайті.:

Приватна служба "МедПеревозка" рекомендує ознайомитись з основними правилами транспортування лежачих хворих в Запоріжжі та Україні, фото-9

https://format.org.ua/uk/zaporizhzhia/

Консультація та замовлення автомобіля за тел.:

Приватна служба "МедПеревозка" рекомендує ознайомитись з основними правилами транспортування лежачих хворих в Запоріжжі та Україні, фото-10

+380(66)864-03-33+380(68)864-03-33

Мы в сети
Файлы
Размещение на карте города